MASÁŽE v Sauna Spot Dvorce

Naši maséři a masérky jsou tu pro Vás 7 dní v týdnu vždy od 11:15 do 22 hodin.

Objednat se můžete online přes náš rezervační systém, telefonicky na recepci 720 030 340,  nebo přímo v Sauna Spotu na recepci či na baru.

STANDARDNÍ NABÍDKA SLUŽEB

1) Aromaterapeutická relaxační masáž – zbaví stresu, napětí i bolestí šíje a beder

2) Sportovní masáž  – urychlí regeneraci svalů, zbaví otoků, napětí

3) Těhotenská masáž – jemná masáž pro nastávající maminky, možné provádět od 3 měsíce těhotenství

AROMA-TERAPEUTICKÁ MASÁŽ

Spojení doteku a síly bylinek pro Váš dokonalý restart

Potřebujete pauzu? Nabrat novou energii a odpočinout si od stresu každodenního života? Pak je pro vás tahle masáž ta pravá. Tělo a mysl musí být v rovnováze. S námi zase chytíte svůj balanc.

Naše Aromaterapeutická masáž je vždy uzpůsobena “na tělo” klientovi. Od výběru aroma olejů až po využití masážních technik. Co to znamená? Kombinujeme klasickou regenerační masáž s prvky dalších účinných léčebných technik –  reflexní terapie, baňkování, práce se spoušťovými body. To vše tak, aby byla terapie přesně na míru Vašim momentálním potřebám! Propojení účinků hmatů maséra, vůně a síly bylinek v olejích je účinná terapie pro celé vaše tělo i mysl.

Vytvořit rezervaci

SPORTOVNÍ MASÁŽ

pomůžeme od bolesti, namožených svalů i bolavé šíje

Nedaří se vám držet se hesla “sportem ke zdraví” a někde to bolí. Dáváte se dohromady po úraze, jste unaveni po závodech či tréninku. Pak je tato masáž právě pro Vás. Stejně tak vám velmi pomůže, pokud trpíte z častého sezení při počítači nebo naopak máte zaměstnání, kde celý den stojíte.

Co umíme? Odstraníme bolesti způsobené dlouhodobým přetěžováním a namáháním, prochlazením nebo sedavým zaměstnáním. Zbavíme vás bolestí hlavy způsobených ztuhlou šíjí. Pokud máte problémy dlouhodobé, můžete  využít i našich návazných terapeutických služeb. Věřte, že i “tenisový a golfový loket”, ITB syndrom a další dnešní časté problémy, mají řešení!

Vytvořit rezervaci

Tělové rituály Hébé – Bohyně mládí

Kombinace masáže a peelingu

Jedinečná kombinace masáže a celotělového peelingu, zaručuje perfektní relaxaci a regeneraci. Celý rituál se skládá s 20min pobytu v sauně, 40min celotělového peelingu od značky René d´essay provedeného našim školeným masérem a masáže dle výběru. Celotělový peeling v kombinaci se saunou a masáží dopřeje nejen tělu, ale i pokožce komplexní péči a vy budete po absolvování rituálu jak znovuzrození.

Vyberte si tu pravou variantu pro Vás:

Očista – celkový čas procedury 120min –  sauna, peeling a 60min masáž
Očista a regenerace – celkový čas procedury 150min – sauna, peeling a 90min masáž
Varianta LUXUS – celkový čas procedury 180min – sauna, peeling a 120min masáž

Vytvořit rezervaci

Jak se připravit na masáž? 

Přečtěte si náš článek, pokud budete i tak dotazy, neváhejte zavolat na tel.: 720 030 340

Pečujeme o Vás! Sklenka vody i možnost prohřát se v sauně před masáží jako dárek

Délka procedury trvá dle objednaného času 30,45,60,90 minut, vždy je v čase závěrečných 5 minut věnováno na „probuzení“, po každé proceduře dostanete sklenku vody, k dispozici jsou kapesníčky.

K masáži objednané předem telefonicky máte navíc jako dárek 30 minut saunování. Doporučujeme saunu navštívit před masáží. Tělo – svaly, úpony, šlachy se krásně prohřejí a uvolní. Masáž tak má výrazně hlubší účinek.

Ceník masáží

SAUNA SPOT MASÁŽ – Aromaterapeutická

 • 30 minut
  790 Kč
 • 60 minut
  1290 Kč
 • 90 minut
  1690 Kč

SPORTOVNÍ

 • 30 minut
  790 Kč
 • 60 minut
  1290 Kč

TĚLOVÉ RITUÁLY HÉBE – Bohyně mládí

 • Očista 120min
  1900 Kč
 • Očista a regenerace 150min
  2200 Kč
 • Varianta Luxus 180min
  3050 Kč