Vyberte si saunu, která Vám vyhovuje

SAUNA NIKÉ

Jediná sauna v Praze s unikátním výhledem na plynoucí Vltavu! Saunování v kontaktu s přírodou, to je Niké!

Naším hlavním pokladem je určitě potírna pojmenovaná po bohyni Niké, řecké bohyni vítězství.

Stěnu obrácenou k Vltavě má prosklenou od podlahy ke stropu a je z ní tak naprosto unikátní pohled na řeku se zeleným břehem, na Zlíchov a Pražský Semmering. Za zády přitom zůstává historický Vyšehrad. Genius loci zde ucítí každý víc, než kde jinde.

Saunování samo o sobě dodává potřebného odpočinku a klidu, můžete-li se však přitom dívat na plynoucí Vltavu, poznáte saunování i z dalšího hlediska. V Niké, sauně s vlhkostí 20 – 30 %, vyhřívané na 80 – 90 °C, pocítíte jedině mrazení v zádech.

Finská sauna s výhledem na Vltavu a Zlíchov

80-90 °C

Teplota

20-30 %

Vlhkost

SAUNA THEIA

Suchá finská sauna s nízkou vlhkostí, ve které nalezne odpočinek každý milovník saunování!

Theia, jméno řecké bohyně světla. Theia, finská sauna. Světlo je základem lidského života stejně jako vzduch a ve světě historie saun to platí obzvlášť. Finové, jako rodiče saunování, o tom ví své. Jejich polární noc vyvolává mnoho psychických následků a sauna je jedním z mála léků proti špatné náladě a depresím. Finská sauna Theia je vyhřívaná na 80 – 95 °C s vlhkostí pohybující se mi 10 – 20 %, a velmi snadno v ní zapomenete na všechny nesnáze.

Klasická Finská suchá sauna

80-95 °C

Teplota

10-20 %

Vlhkost

SAUNA HÉRA

Nejteplejší sauna s aromatickými esencemi. Tuto saunu ocení především všichni, kteří milují horko! Pojďte se zahřát!

Zasvětit saunu bohyni lásky a manželství chce odvahu. Sauna, která má dle své patronky sbližovat a nacházet směr ke štěstí, musí přitahovat. A nic nepřitáhne více, než příjemná vůně. Právě sauna Héra nabízí střídavě přírodní aromatické vůně. Její teplota se pohybuje mezi 85 – 95 °C, přičemž vlhkost se drží mezi 15 – 25 %.

Aromatická sauna – střídání přírodních aromatických esencí

85-95 °C

Teplota

15-25 %

Vlhkost

SAUNA HÉBÉ

Sauna se zabudovaným solným panelem, vhodná především k regeneraci horních cest dýchacích.

Lektvar mládí? Řecká bohyně Hebé, číšnice, zná recept. „Uctívám spíše Hebé … která měla moc bohům i lidem dávat znovu svěžest mládí… Kamkoliv přišla, nastalo jaro,“ říká se o Hebé. A právě solná sauna Hebé, přináší svěží vánek do života. Solná sauna, vyhřátá na 60 – 70 °C, je vhodná především na regeneraci horních dýchacích cest nebo pro milovníky jemnější regenerace.

Solná sauna – vhodná na regeneraci horních cest dýchačích

60-70 °C

Teplota

20-30 %

Vlhkost