SAUNASPOT HOT AND COOL BEACH CUP

Turnaj pro zapálené amatéry i odvážné ne – beach volejbalisty

Chcete si vyzkoušet beach volejbalový turnaj? Začínáte s beachem? Přijďte si užít páteční HOT i COOL beach turnaj ve Žlutých lázních!

Proč? Protože si užijete adrenalinové odpoledne pod dohledem profi  beach volejbalistů. Odpočinout nebo se vyřádit můžete v naši CHILL HOT and COOL OUT zónu s masážním koutkem, jízdou na paddle boardech, zatancujete si na trávě s naším DJ nebo prostě jen tak posedíte, budete se opalovat s drinkem a budete fandit.

A co víc?

After party je pro hráče a jejich fandy i kamarády hned vedle v našem saunovém centru SAUNASPOT Dvorce. Čeká vás večer se saunovými ceremoniály, dobrým jídlem z našeho grilu i chlazenou Plzní nebo Prosecem.

Tak neseďte doma. Přihlaste váš tým hned teď. Je to výzva! A kapacita je omezena.

A pozor!  Vezměte s sebou fanoušky, přátele i rodinku. Nudit se nebudou. My se o ně v chill COOL and HOT OUT zóně postaráme. A počasí je objednané, takže nezapomeňte – plavky, opalovací krémy a dobrou náladu…

Ceny pro vítěze jsou hodně HOT a COOL

 • 1. Místo
  balíček kokosové vody COCOXIM, Nabitá karta Saunaspot – 2x90minutový vstup + 30 minutová masáž pro každého člena týmu
 • 2. Místo
  balíček kokosové vody COCOXIM, Dárkový poukaz na vstup do privátní sauny s vířivkou v Saunaspot
 • 3. Místo
  balíček kokosové vody COCOXIM, Dárkový poukaz na 60 minutovou masáž pro každého člena týmu od našich masérů z Bezpilulek.cz

Během akce se můžete Vy i váš doprovod – kamarádi i rodina – zúčastnit našeho SAUNA SPOT vědomostního kvízu a hrát tak o VIP poukazy do privátní sauny a vířivky, masáže i balíčky kokosové vody.

Program turnaje

 • 15:30 - 16:00
  Registrace týmů u vchodu do Žlutých lázní a nezbytné protažení, okouknutí soupeřů a povolený doping v občerstvovací zóně pro naše hráče
 • 16:00
  Slavnostní zahájení turnaje
 • 16:00 - 20:00
  Turnaj na písku

Doprovodný program pro fanoušky, kamarády a rodinky

 • 16.00 – 20:30
 • Cool and HOT CHILL out zóna Vás bude hostit a hýčkat
 • FOOT masáže a masáže šíje, krku a zad
 • Tanec na trávě
 • Jízda na paddle boardech
 • Frisbee i petangue

Pravidla turnaje

Jsou uzpůsobena pro amatérský turnaj začátečníků. Tým mohou tvořit dva – tři hráči, ženy i muži. Příjem balonu je dovolen i prsty.  Herní systém vám zaručí, že nebudete sedět a čekat, ale hrát až do konce turnaje.

Startovné za tým : 540 Kč Cena za tým je 540Kč a v ceně máte dárky od našich partnerů – povolený doping během celého turnaje od Coco, vstup na after party a welcome drink v Saunaspotu Dvorce.

Začátek turnaje: 16:00 (prezence od 15:30 – 16:00 před vchodem do Žlutých lázní,

Konec turnaje a vyhlášení vítězů: cca 20:00 pak volný přesun na After party do Saunaspotu  (pro 20 dvojic konec do 17.00)

Závazné přihlášky: nutná je REGISTRACE PŘEDEM ZDE

Přihlášky jako náhradníci: sledujte průběžně startovní listinu, zda se dostanete mezi účastníky!

Odhlašování, omluvy: volejte Kačku 704 127 097

Turnajový standard: ve startovném pro každého kokosová voda COCOXIM volný výběr z ovocného  koše, přehledný hrací systém s rozpisem pořadí zápasů a časů začátků utkání od začátku až do konce turnaje, garantovaná hodina ukončení turnaje, záruka optimálního čekání na zápasy a dostatku setů pro první i poslední tým,  super zázemí ve Žlutých lázní, dostatek možností k občerstvení, DJ po celou turnaje, koučink od profi beachvolejbalistů během turnaje – poradíme, podpoříme. A neposlední řadě pak fotky z turnaje na Facebookovém profilu Saunaspotu a výsledky na webu.