Sauna Spot CEREMONIÁLY

VYCHUTNEJTE SI SAUNOVÁNÍ S EXKLUZIVNÍM ZÁŽITKEM!

O příznivých účincích saunování na tělo i duši ví každý. U nás v saunovém světě Saunaspot vám nabízíme spojení relaxace s jedinečným zážitkem – Saunovým ceremoniálem!

Při saunovém ceremoniálu vedeným našimi specialisty objevíte nové možnosti saunování. Odpočinek se za příjemných vůní a relaxační hudby změní v ráj na zemi.

CO JE SAUNOVÝ CEREMONIÁL?

Saunový ceremoniál je 10-15 minut dlouhá show, během které zkušený saunový mistr polévá kameny vodou, čímž zvyšuje vlhkost a tím i  pocitovou teplotu v sauně.

Ručníkem pak víří teplý, vlhký vzduch po místnosti a lidem dává tzv parní nárazy. Každý ceremoniál doprovází vůně nejkvalitnějších éterických olejů.

Saunových ceremoniálů je několik druhů, od vyloženě meditačních (relaxačních) až po divadelní ceremoniály, při kterých se saunový mistři oblékají do různých kostýmů a vypráví během ceremoniálů příběh.

Saunový ceremoniál je zážitek, který si velice rychle oblíbíte a budete jej chtít zažít zas a znovu.

KDY, KDE, JAK A PROČ?

  • ceremoniály probíhají od října do května každý den vždy od 17:45 hodin. Od červan do září probíhají pondělí, úterý, středa , čtvrtek a neděle vždy od 18:30 hodin.
  • ceremoniály můžete navštívit v sauně Niké nebo Theia
  • každý ceremoniál je jedinečný. Saunový mistr vždy volí téma, na které je ceremoniál předváděn, a nechává se vést svým vytříbeným instinktem. Pokaždé tak budete překvapení možnostmi saunování při ceremoniálu.
  • otázka proč je zbytečná! Poznejte dokonalou relaxaci při saunovém ceremoniálu a poznáte, že saunování nemusí být pouze blahodárné pro vaše tělo a duši, ale můžete v jeho průběhu zažít zábavnou show.

5 TIPŮ JAK SI UŽÍT CEREMONIÁL

  • PŘIJĎTE VČAS! Najdete si vhodné místo a polohu pro vychutnání ceremoniálu.
  • Pokud zvýšená vlhkost či teplota vašemu tělu v průběhu ceremoniálu nesedí, nebojte se ze sauny odejít dříve.
  • BUĎTE OHLEDUPLNÍ! Stejně jako v divadle vnímáte herce na jevišti, i saunový mistr předvádí své mistrné dílo. Hlučnou komunikací narušujete celou atmosféru ceremoniálu pro ostatní návštěvníky, kteří si nemohou tento jedinečný zážitek vychutnat v celé své kráse.
  • Během ceremoniálu je nutné mít PODLOŽENÉ CELÉ TĚLO prostěradlem, které vám při vstupu do Sauna Spot vždy zapůjčíme na recepci.
  • DOTÁHNĚTE TO DO KONCE! Po skončení saunového ceremoniálu jděte nejprve do sprchy. Teprve poté se ochlaďte v našich bazéncích.

GALERIE CEREMONIÁLŮ: