Aktuality od nás

Poslední grilování s překvapením!

V pátek nás čeká poslední letošní grilování. Takže si to užijeme. Mimořádně grilování a saunové rituály doplníme ochutnávkou skvělých rakouských vín. A víno, které vám bude chutnat nejvíc, zařadíme podle vašeho přání do naší stálé nabídky na baru.
Ochutnávka bude “královská”
“Udělali jsme si životní restart a nadchli se pro vína z rakouské oblasti Wachau. Ptáte se proč? Rádi se s vámi podělíme o zkušenosti, zážitky a příběhy týkající se právě vín z oblasti kolem Dunaje. Těším se na viděnou v pátek,” říká Jakub Král.

Tak neváhejte a rezervujte si místo. Těšíme se na Vás!

První turnaj v plážovém volejbale

Historicky první turnaj v plážovém volejbale pod taktovkou Saunaspotu dopadl výborně. Počasí nám přálo, nálada skvělá. Všem hráčům tímto děkujeme za účast a těšíme se třeba příští rok na viděnou zase na písku. Užijte zbytek léta a zastavte se za námi v saunách, rádi Vás uvidíme. Fotky z turnaje najdete v galerii.

PS: samozřejmě moc děkujeme našim partnerům – Beach Domyno a Káje za skvělou organizaci, COCOxim za kokosovou vodu pro hráče a dárky pro vítězné týmy a všem co nám pomáhali….organizovat, nosit, fotit a tak, byli jste úžasní!

Sauna Spot cool and hot beach cup

Turnaj pro zapálené amatéry i odvážné ne – beach volejbalisty

Chcete si vyzkoušet beach volejbalový turnaj? Začínáte s beachem? Přijďte si užít páteční HOT i COOL beach turnaj ve Žlutých lázních!

Proč? Protože si užijete adrenalinové odpoledne pod dohledem profi  beach volejbalistů. Odpočinout nebo se vyřádit můžete v naši CHILL HOT and COOL OUT zónu s masážním koutkem, jízdou na paddle boardech, zatancujete si na trávě s naším DJ nebo prostě jen tak posedíte, budete se opalovat s drinkem a budete fandit.

A co víc?

After party je pro hráče a jejich fandy i kamarády hned vedle v našem saunovém centru SAUNASPOT Dvorce. Čeká vás večer se saunovými ceremoniály, dobrým jídlem z našeho grilu i chlazenou Plzní nebo Prosecem.

Tak neseďte doma. Přihlaste váš tým hned teď. Je to výzva! A kapacita je omezena.

A pozor!  Vezměte s sebou fanoušky, přátele i rodinku. Nudit se nebudou. My se o ně v chill COOL and HOT OUT zóně postaráme. A počasí je objednané, takže nezapomeňte – plavky, opalovací krémy a dobrou náladu…

Převlékárna v Sauna Spotu

PŘEVLÉCT > SPORTOVAT > RELAXOVAT

Využijte skřínku k uschování věcí během vašich sportovních aktivit
na cyklostezce.

cena od 180 Kč

šatna + sprcha + sauna

Přihlaste se k odběru novinek

Životabudič ZDARMA!

Zaregistrujte svůj e-mail a k vašemu prvnímu vstupu obdržíte náš věhlasný nealko cocktail zcela ZDARMA!
Spolu s tím informace o akcích, rituálech a jiných parádách. Navíc budete informování o speciálních akcích, slevách a novinkách!