Program Listopad

Divadelní ceremoniály

8.11. Úterý
od 17:45 hodin

Nevlídné podzimní počasí si žádá trochu rozptýlení a zábavy, což nejlépe splňují divadelní ceremoniály a tak pokud si chcete vylepšit náladu, dopřát relax a posílit imunitu, nezapomeňte se v úterý zastavit v Sauna Spot. Naši saunéři se postarají o to, abyste ze saun odcházeli nejen správně prohřátí, ale také dobře naladěni.

FRANK VERHAMME THE HERB GUY VE SPOTU!!

23.11. Středa
od 17:45 hodin

Bylinkový mág Frank Verhamme k nám zavítá z Belgie, z překrásného saunového centra Elaisa Energetic Wellness. Frankovou specializací jsou herbal procedury – metličky, bylinky a především peeling. V Sauna Spot budeme mít tu možnost Franka přivítat již podruhé a rozhodně si nenechte ujít příležitost si jeho umění užít doslova na vlastní kůži.

HERBAL VEČER

29.11. Úterý
od 17:45 hodin

Jako každý měsíc nesmí chybět oblíbený Herbal večer. Bylinky , vykuřovadla, Michalův hodinový ceremoniál a samozřejmě tradiční peelingy. Pokud se zadaří, tak nám Michal předvede svůj soutěžní peeling ze Sauna Herbal Cup, kterého se spolu s Ivetkou zúčastní již na začátku listopadu – budeme držet palce, ať uspějí a postoupí do celosvětového finále.

BEAUTY DAYS PRO DÁMY I PÁNY

30.11. Středa
od 19:00 hodin

Jak jsme zjistili, některým pánům je líto, že se nemohou zúčastnit Beauty Days a poznat o co se vlastně jedná, a tak jsme jim v listopadu vyšli vstříc a jeden termín jsme otevřeli pro ženy i pro muže. Takže pánové, pokud Vás láká nepoznané, máte jedinečnou příležitost!!

BEAUTY DAYS

9.11. Středa od 19:00
12.11. a 19.11. Sobota od 12:00

Podzimní Beauty days zavoní kávou a pomerančem, zkrátka vlídným povzbuzením do podzimního počasí. A aby mohla relaxovat i duše nejen tělo, připravila si Ivetka na zakončení ceremoniál propojený s muzikoterapií – hraním na léčivé nástroje jako je koshi, tibetské misky nebo handpany.

Kapacita je omezená a doporučujeme udělat si rezervaci na recepci
Sauna Spot nebo na tel: 720 030 340, rezervace je možná pouze s platným poukazem na Beauty days, který je k zakoupení na našem eshopu.

*Sauny jsou přístupné Všem klientům (včetně mužů), pouzespeciální ceremoniály jsou určené jen ženám s platnou rezervací.