PROGRAM ČERVENEC

BEAUTY DAYS

13.7. a 20.7. středy
od 19:00 hodin

Letní sluníčko nás pořádně vysušuje, naše pleť i vlasy dostávají opravdu zabrat a je tedy potřeba se o ně trochu postarat a v ideálním případě spojit užitečné s příjemným – vlasové a pleťové masky, peeling, ceremoniály a k tomu skvělá relaxace v příjemném prostředí – to vše nabízí naše Beauty Days.
Rezervace na dámské Beauty Days přijímáme na recepci Sauna Spot nebo na tel: 720 030 340

*Sauny jsou přístupné všem klientům (včetně mužů), jen speciální ceremoniály jsou určené pouze ženám s platnou rezervací.

SAUNÉRSKÁ Summer grill party

22.7. Pátek
od 18:30 hodin

Nevíte co s pátečním večerem? Tak potom Vás zveme na naši oblíbenou saunérskou grill párty před letní technickou odstávkou. Saunéři tentokrát nebudou kouzlit pouze s ručníky v rámci ceremoniálů, ale kouzlit hodlají i za grilem… zatím měli vždy úspěch a jestli jim to půjde i letos, tak o tom se můžete přesvědčit sami – rádi „Vás“ i „pro Vás“ něco ugrilují 🙂

LETNÍ ODSTÁVKA

23.7. – 7.8.

Tak jako každý rok nás čeká letní technická odstávka. Generální úklid, nezbytné opravy a nějaká ta vylepšení budou naší náplní práce během těchto 14 dní. Ovšem 8.8. se dveře Sauna Spot opět otevřou a Vy si budete moci znovu začít užívat naše voňavé sauny, ledové bazénky nebo relaxační idylku na terásce obklopené zelení.