PROGRAM KVĚTEN

HERBAL VEČER

5.5. Čtvrtek
od 17:45 hodin

Jarní herbal bude ve znamení svěžích bylinek, které z Vás vyženou všechny chmury a neduhy nasbírané po dlouhé zimě. A kdyby na to bylinky nestačily, je zde ještě Michalův „hodinový ceremoniál“*, který Vám zaručeně vžene novou sílu do zimou oslabeného těla.

*Start hodinového ceremoniálu je ve 20.30 hod a pokud chcete mít jistotu, že se na ceremoniál dostanete, je možné si na recepci Sauna Spot vytvořit rezervaci.

DEN MATEK

8.5. Neděle
od 17:45 hodin

Oslava tohoto významného dne si zaslouží i speciální program. Naše saunérky, také již maminky, si pro Vás připravily ceremoniály oslavující právě maminky, tak neváhejte a pozvěte svoji maminku nebo maželku – maminku na příjemný večer do sauny.

Každá maminka v tento den u nás obdrží na uvítanou skleničku prosecca, coby poděkování za jejich trpělivost a starost.

RAMMSTEIN EVENT

16.5. Pondělí
od 17:45 hodin

Tento večer už podle názvu nebude o relaxaci v tradičním pojetí, chystají se totiž ceremoniály co mají říz, a do varu Vás přivedou nejenom rozpálená kamna.
Večer pro milovníky pořádně teplých a dynamických ceremoniálů v podání našich chlapů – saunérů, slibuje opravdu velkou jízdu…

POSLEDNÍ VEČER PANÍ BLAŽKOVÉ

24.5. Úterý
od 17:45 hodin

Naše „paní Blažková“ se nám bude vdávat a jako správná saunérská legenda nesmí vynechat rozlučku se svobodou ani v rámci své saunové rodinky, tedy s Vámi!! Kdo by chtěl osobně poblahopřát staré Blažkové nebo si s ní třeba jen připít na zdraví, je srdečně vítán.

PÁNSKÝ VEČER – METLIČKOVÁNÍ

25.5. Středa
od 19:00 hodin

Sára a její metličky v provoněné sauně, k tomu ledový peeling a pánové mají o zábavu v sauně postaráno. Večer věnovaný mužům je tu naposledy v této sezóně, tak neváhejte a udělejte si včas svou rezervaci.
*Na Pánský večer je nutná rezervace na naší recepci, ostatní sauny jsou plně přístupné široké veřejnosti.

BEAUTY VEČER

11.5. a 18.5. Středy
od 19:00 hodin

Pleť vysušená po zimě, vlasy slabé a rozlámané, mysl unavená a tělo jak bez života, tak jestli se v tomto poznáváte, bude Beauty večer to pravé pro Vás. Přírodní masky a zábaly spojené s ceremoniály Vám dodají znovu elán a energii. Dopřejte si hýčkání z rukou Ivetky a Sáry.
*Na Beauty večer je nutná rezervace na naší recepci, ostatní sauny jsou plně přístupné široké veřejnosti