PROGRAM DUBEN

Herbal večer

3.4. Neděle
od 17:45 hodin

Jelikož před sebou máme minimálně ještě jeden opravdu mrazivý víkend, určitě Všem přijde vhod večer s vůní jarních bylinek a vykuřovadel i peelingem. V rámci večera doporučujeme zavítat i na Michalův „hodinový ceremoniál“, a to ať už jste opravdovými saunovými „fajnšmekry“, nebo se jen rádi řádně prohříváte, hodinový ceremoniál začíná ve 20:30 hodin.

Ohlédnutí za Sauna Festem

21.4. Čtvrtek
od 17:45 hodin

Mistrovství republiky v saunových ceremoniálech – SaunaFest 2022 je za námi a naši saunéři jako vždy bojovali o příčky vítězů. Jak to celé dopadlo a jaké nové ceremoniály si pro SaunaFest přichystali,  tak na to se můžete podívat právě dnes večer, kdy Vám je rádi v premiéře představí.

Čarodějnice – Pohanské kultury

CYKLUS – cesta kulturami
29.4. Pátek
od 17:45 hodin

Zima nás pozvolna opouští a přichází jaro plné tradic a pohanských svátků. Proč se pálí čarodějnice asi ví každý z nás, ale jaké další mystické tradice a rituály toto období přináší Vám představí naši saunéři. Večer v duchu pohanské kultury nás zavede k našim mýtickým kořenům.

Beauty večer pro ženy

6.4., 13.4. a 27.4.
vždy středy od 19:00 hodin

Milé dámy, středy patří v SaunaSpot Vám a díky Beauty večeru máte možnost si udělat čas pro péči sama o sebe. I v dubnu pro Vás Sára s Ivetkou připravily přírodní oleje, zajímavé masky pro Vaše obličeje a celkové tělesné hýčkání po dobu 2,5 hodin. A na co se můžete těšit – spirula, lithothamnium, avokádový olej nebo třeba olej z pšeničných klíčků.

Rezervace na dámský Beauty večer přijímáme na recepci Sauna Spot nebo na tel: 720 030 340

*Sauny jsou přístupné všem klientům (včetně mužů), jen speciální ceremoniály jsou určené pouze ženám s platnou rezervací.

Pánský večer – Metličkování

20.4. Středa
od 19:00 hodin

Jak se nejlépe nastartovat po zimě do aktivní formy? Máme pro Vás tip – co takhle zkusit metličky a ledový peeling s naší Sárou na pánském večeru? Pánský večer je program pro menší skupinu mužů, kteří si užijí 2,5 hodiny ceremoniálů a procedur určených čistě pro pány.

Rezervace na pánský večer přijímáme na recepci Sauna Spot nebo na tel: 720 030 340

*Sauny jsou přístupné všem klientům (včetně žen), jen speciální ceremoniály jsou určené pouze mužům s platnou rezervací.