PROGRAM BŘEZEN

BEAUTY VEČER PRO ŽENY

2.3., 9.3., 16.3. a 23.3.
Vždy středy od 19:00

Unavená pleť bez života, vysušené vlasy od čepice a mysl, které chybí sluníčko?!? To zná na konci zimy každá z nás a klade si otázku – co s tím? Zkuste v rámci našeho Beauty večera 2 hodinky relaxace, přírodní kosmetiky a saunových ceremoniálu, vše v malé skupince žen pod vedením zkušené saunérky Sáry.

Rezervace na dámský Beauty večer přijímáme na recepci Sauna Spot nebo na tel: 720 030 340
* Sauny jsou přístupné všem klientům (včetně mužů), jen speciální rezervací.

DIVADELNÍ CEREMONIÁLY

Čtvrtek 10.3.
Start od 17:45

Sauna nemusí vždy být jen o tiché relaxaci a pokud se v sauně i rádi pobavíte, nezapomeňte navštívit naše divadelní ceremoniály. Metličky i vykuřovadla zůstanou tentokrát uklizené ve skříni a svůj prostor dostanou kostýmy, tematická hudba a samozřejmě i nezbytná dávka humoru.

HERBAL VEČER

Čtvrtek 24.3.
Start od 17:45

Zima se s námi ještě neloučí a naše tělo a mysl stále potřebují oporu v podobě silné imunity, které prospívá jak celkové prohřátí, tak i následné ochlazení v našich ledových bazéncích. V rámci Herbal večera pro Vás máme navíc nachystaných spoustu čerstvých bylinek a kdo bude mít zájem o skutečně dokonalé prohřátí, tomu doporučujeme zavítat na Michalův hodinový ceremoniál.*

* Start hodinového ceremoniálu je ve 20.30 hodin a pokud chcete mít jistotu, že se na ceremoniál dostanete, je možné si na recepci Sauna Spot vytvořit rezervaci.

ZIMNÍ OLYMPIÁDA

Úterý 29.3.
Start od 17:45

V Pekingu už olympijský oheň zhasl, ale v Sauna Spot se naši vrcholoví sportovci na svůj výkon teprve chystají. Přijďte je podpořit a zafandit si na naši saunovou zimní olympiádu.

PÁNSKÝ VEČER – METLIČKOVÁNÍ

Úterý 30.3.
Start od 19:00

Záležitost pro pořádné chlapy – metličky, ledový peeling a zase metličky. Jedinečný večer, na kterém můžete okusit kontaktní metličkovou proceduru.Speciální 2 hodinový program s omezenou kapacitou a samostatným vstupným 840 Kč.**
Rezervace na pánský večer přijímáme na recepci Sauna Spot nebo na tel: 720 030 340

* Sauny jsou přístupné všem klientům (včetně žen), pouze speciální ceremoniály jsou určené jen mužům s platnou rezervací.
** V ceně vstupu je pobyt v Sauna Spot v délce 2,5 h, ceremoniály s ledovým peelingem a kontaktními metličkami.