PROGRAM ÚNOR

DIVADELNÍ CEREMONIÁLY

Úterý 1.2.
Start od 17:45

Pokud Vám k relaxu přijde vhod i trochu rozptýlení, neváhejte navštívit náš večer divadelních ceremoniálů – kostýmy, tematická hudba, výrazné esence a hlavně zábava, protože kde jinde než u nás můžete potkat “Starou Blažkovou” nebo třeba “Malého prince”.

TÝMOVÉ CEREMONIÁLY – DÁMSKÝ VEČER

Pondělí 7.2.
Start od 17:45

Naše saunérky se rozhodli spojit síly a ukázat Vám, jak jim to spolu ladí a věřte, že týmové ceremoniály v podání našich děvčat jsou opravdu nezapomenutelný zážitek. Jedna saunérka na ceremoniálu to je klasika, ale co takhle dvě, tři a nebo….

CYKLUS – CESTA KULTURAMI – Moudrost Tibetu

Pátek 11.2.
Start od 17:45

První večer z cyklu Cesta kulturami, ve kterém se budete moci dotknout rituálů vzdálených či zapomenutých kultur z celého světa. Večerem Vás bude provázet hudba a spiritualita dané kultury a umožní Vám nahlédnout daleko za hranice našich končin. Na úvod zavítáme do Tibetu a při té příležitosti přivítáme našeho oblíbeného hosta Dominika Žitného.

HERBAL VEČER

Pátek 18.2.
Start od 17:45

Už jste někdy byli na ceremoniálu co trvá 1 hodinu? Ne? Tak to přijďte vyzkoušet. Náš saunér Michal Vám ukáže, že to možné je a dokonce Vás to bude i hodně bavit. Pokud si ovšem na hodinový ceremoniál netroufáte, vůbec nevadí, celý večer totiž poběží další ceremoniály s využitím bylinek, vykuřovadel a připravený bude i peeling.

*Start hodinového ceremoniálu je ve 20.30 hodin a pokud chcete mít jistotu, že se na ceremoniál dostanete, je možné si na recepci Sauna Spot vytvořit rezervaci.

PÁNSKÝ VEČER

Středa 16.2.
Start od 19:00

Metličky, ledový peeling, pivo a horké ceremoniály – to je pánský večer, během kterého probíhá program pro menší skupinu mužů, kteří si užijí 2 hodiny ceremoniálů a procedur určených čistě pro pány.

Rezervace na pánský večer přijímáme na recepci Sauna Spot nebo na tel: 720 030 340

*Sauny jsou přístupné všem klientům (včetně žen), jen speciální ceremoniály jsou určené jen mužům s platnou rezervací.

BEAUTY VEČER

Středa 2.2., 9.2. a 23.2.
Start od 19:00

Speciální program určený ženám. Hýčkání v podobě masek na vlasy, obličeje i celého těla, peelingy a relaxační ceremoniály – to jsou Beauty večery v podání naší Sáry, která Vám nejenom vše nachystá, ale i poradí jaký olejíček, květová voda nebo druh jílu je pro Vás ten nejlepší.

Rezervace na dámský Beauty večer přijímáme na recepci Sauna Spot nebo na tel: 720 030 340

*Sauny jsou přístupné všem klientům (včetně mužů), jen speciální ceremoniály jsou určené jen ženám s platnou rezervací.