PROGRAM LEDEN

NOVOROČNÍ DETOX

Pátek 7.1.
Start od 17:45

Smažení kapříci, bramborové saláty, spousta chlebíčků a cukroví…, zkrátka hodně náročný týden po kterém je načase vypnout a začít se zbavovat nahromaděného tuku či stresu.
My pro Vás máme řešení – přijměte pozváni na saunové ceremoniály, kde si můžete si být jisti, že naši saunéři zvolí nejlepší hudbu, nejlepší vůně a nejvhodnější intenzitu tepla pro Vaše dokonalé uvolnění.

DIVADELNÍ CEREMONIÁLY

Úterý 18.1.
Start od 17:45

Osvědčená kombinace sauny a divadla spolu perfektně ladí a naši saunéři si opravdu rádi půjčují cizí role – v sauně díky tomu můžete potkat světovou vědkyni, Malého prince nebo třeba Jana Tleskače, přijďte a nechte se překvapit, kdo nás aktuálně navštíví.

HERBAL VEČER

Pátek 21.1.
Start od 17:45

Tento saunový večer je vždy spojený s množstvím čerstvých bylinek, vykuřovadel a netradičních ceremoniálů a v jeho průběhu můžete navštívit jak klasické voňavé ceremoniály a peeling, tak i speciální „Michalův hodinový ceremoniál“* – mezi námi, už jste někdy vydrželi hodinu v sauně?
Buďte bez obav, ceremoniál má své přestávky a Michal jej doprovází spoustou zajímavostí ze světa správného saunování.

*Start hodinového ceremoniálu je ve 20.30 hodin a pokud chcete mít jistotu, že se na ceremoniál dostanete, je možné si na recepci Sauna Spot vytvořit rezervaci.

BEAUTY DAYS

Středy 5.1., 12.1. a 26.1.
Start od 19:00

Odpolední program věnovaný pouze ženám* se 4 ceremoniály, 4 procedurami a se spoustou relaxace. 2,5 hodiny trvající program je vyhrazený pro menší skupinku žen, které mají chuť se po svátcích nechat hýčkat a regenerovat.
Milé dámy, pokud byste se také rády zúčastnily našich Beauty Days, kontaktujte recepci Sauna Spot a udělejte si rezervaci na Vámi vybraný termín.

*Sauny jsou přístupné všem klientům, jen ceremoniály jsou určené ženám s platnou rezervací.

PÁNSKÝ VEČER

Středa 19.1.
Start od 19:00

Aby Vám to pánové nebylo líto, máme tu večer i pro Vás. Dámy mají masky, olejíčky a relaxaci, ovšem pro Vás si naše Sára nachystala metličky, ledový peeling a pořádně horké ceremoniály, takže pánové, jsou tady 2,5 hodiny ceremoniálů a procedur určených čistě pro Vás*.

Pánský večer je určený pro menší skupinu mužů a jestli chcete poznat co vše obnáší a co je pro Vás nachystané, neváhejte si udělat rezervaci u nás na recepci Sauna Spot.

* Sauny jsou přístupné všem klientům, jen ceremoniály jsou určené jen mužům s platnou rezervací.