PROGRAM PROSINEC

Po čertech horké saunování

Sobota 4.12.
Start od 14:45

Předvánoční čas nadchází a sním příchod Mikuláše, anděla a čertů. Mikuláš ani anděl nemají horko rádi a k nám do Sauna Spot vyslal jen čerty – a ti horko milují. Jejich nadílka bude ovšem pekelná – horké ceremoniály, výrazné esence i tematická hudba, jestli bude i uhlí, to zůstává překvapením.

Herbal večer

Čtvrtek 9.12.
Start od 17:45

Tradiční večer plný ceremoniálů vonících po bylinkách a vykuřovadlech. Sauna sama osobě posiluje imunitu, ale když její efekt podpoříme čerstvou mátou, meduňkou a dalším speciálním kořením, tak se Vám všechny chřipky vyhnou obloukem.

Pardon – chybět samozřejmě nebude ani Michalův hodinový ceremoniál od 20.00 h, na který je možné vytvořit rezervaci na recepci Sauna Spot Tel.: 720 030 340

Týmové ceremoniály – dámská jízda

Pondělí 13.12.
Start od 17:45

Večerní dámská jízda čistě v podání našich saunérek!! Holky umí pořádně zatopit a budou na Vás minimálně ve dvou, takže „na Vás čekají nečekaně“ intenzivní ceremoniály. Nevěříte??
Tak přijďte a přesvědčte se!!

Divadelní ceremoniály

Úterý 21.12.
Start od 17:45

Nestíháte návštěvu divadla? Nevadí, Hamleta sice nečekejte, ale kostýmy, tematická hudba a herecké umění našich saunérů dokáží saunu Niké proměnit v divadelní hlediště, ve kterém se nejen zahřejete, ale i skvěle pobavíte.

Beauty večer pro muže

Středa 15.12.
Start od 19:00

Stále více oblíbenější Beauty večer pro muže, ve kterém na Vás čekají ceremoniály, metličky, ledový peeling a samozřejmě i trocha toho chlapského hýčkání, které už k pánskému Beauty
zkrátka patří.

Kapacita je omezena – rezervujte si své místo na recepci Sauna Spot osobně nebo na tel.: 720 030 340

Beauty večer pro ženy

Středy:
1.12., 22.12. a 29.12.
Start od 19:00

Vánoce se blíží a s nimi tradiční předvánoční shon, takže je načase se zastavit a užít si večer jen pro sebe. A co by mohlo být vhodnějším dárkem pro nás samotné, než 2,5 hodinky relaxace s kamarádkou, sklenkou prosecca a hýčkání v Sauna Spot. Přidejme k tomu ještě přírodní kosmetiku, ceremoniály, peeling a je tu náš báječný Beauty večer pro ženy.

Kapacita je omezena – rezervujte si své místo na recepci Sauna Spot osobně nebo na tel.: 720 030 340