PROGRAM ŘÍJEN

HERBAL VEČER

Pátek 8.10.
Start 17:45hod

Rádi byste se nechali unášet vůněmi čerstvých bylinek a vykuřovadel v rámci relaxačního ceremoniálu? Máte štěstí – do naší pravidelné nabídky se vrací oblíbený Herbal večer, a to včetně Michalova hodinového ceremoniálu – co myslíte – vydržíte ho stejně, jako před
rokem?

Více informací zde

Rezervace hodinového ceremoniálu, který začíná ve 20:30h.,
je na recepci Sauna Spot tel.: 720 030 340

MAN´S DAY – Beauty večer pro muže

Středa 13.10.
Start 19:00hod

A je to tady!! I muži u nás mají své dny!! Pánové, přijďte se pořádně prohřát s naší saunérkou Sárou na ceremoniálech, které jsou tentokrát vyhrazené pouze Vám. Můžete se těšit na pivní ceremoniál, ledový peeling, metličkovou proceduru, zábal na vlasy a speciální obličejovou masku proti černým tečkám. Tentokrát Vám, pro změnu, budou závidět ženy.

Více informací zde

Kapacita je omezena, zarezervujte si své místo na recepci Sauna Spot
osobně nebo na tel.: 720 030 340

TÝMOVÉ CEREMONIÁLY

Čtvrtek 14.10.
Start 17:45hod

Ceremoniál v podání saunéra je zážitek, ale co teprve, když na vás budou dva!! Tento večer naši saunéři spojí síly a dopřejí Vám dvojitou dávku tepla, vůní a samozřejmě také zábavy.

DIVADELNÍ CEREMONIÁLY

Čtvrtek 21.10.
Start 17:45hod

V měsíčním programu nesmí chybět divadelní ceremoniály, obzvlášť, když naši saunéři patří mezi nejlepší doma i v zahraničí. Přijďte si užít večer a pobyt v sauně, který oživí kostýmy, příběhy, tematická hudba i nádherné vůně.

BEAUTY DAYS

Středy 6.10. a 27.10.
Start 19:00hod

Máme pro Vás recept na zahnání podzimních splínů a melancholií – Beauty večery!! Celým měsícem Vás budou provázet relaxační tóny levandule, rozmarýnu a šalvěje, a to ve spojení s pár kapkami energie obsažené v červeném pomeranči. Vytvoříme Vám přímo na míru pleťovou masku z bohatého výběru přírodních jílů i s přidáním oleje, která Vám zaručeně projasní pleť do sychravých podzimních dní.

více informací zde

* Možnost zakoupení vstupu nebo rezervace na recepci, nebo na tel.: 720 030 340