Program říjen

Herbal Večer

Čtvrtek 1.10.
Start 17:45

Nechte se během saunových ceremoniálů okouzlit vůněmi čerstvých bylinek a vykuřovadel, které jsou pro tyto večery tak typické. Těšit se samozřejmě můžete i na Michalův hodinový ceremoniál tradičně začínající ve 20:30 hodin.

Možnost zakoupení přednostního vstupu či předchozí rezervace na hodinový ceremoniál na naší recepci.

GRILLMASTEROVA poslední leč

Pátek 2.10.
Start 17:45

Letní sezónu zakončující poslední grilovačka v tomto roce! Dobré jídlo, pití a k tomu skvělé ceremoniály. Tak nás nezapomeňte navštívit, rádi Vás uvidíme – grillovat začínáme v 18:30 hod

Zmatený večer v rukou hostů

Sobota 10.10.
Start 17:45

Zmatený večer v podání našich saunérů je již známá věc, ovšem jak si s tímto úkolem poradí naši hostující saunéři? Přijďte je podpořit a pobavit se nad jejich výkony.

Ozvěny SaunaFestu

Pondělí 19.10.
Start 17:45

Zajímalo by Vás, jak vypadaly ceremoniály, se kterými nás reprezentovali naši saunéři na SaunaFestu 2020? Přijďte se podívat například na ceremoniál naší Elišky Blažkové, se kterým se stala letošní vicemistryní ČR, okuste atmosféru saunových soutěží a jako bonus navíc – můžete si zvolit vlastního vítěze!!

Akusticko-metličkové ceremoniály

Čtvrtek 29.10.
Start 17:45

Na mírnější teplotu vyhřátá sauna, na tělo dopadající bambusové metličky, které masírují a současně relaxačně rezonují až se dostaví dokonalé uvolnění pro tělo i mysl… že jste to ještě nezažili? Vyzkoušejte naše akusticko-metličkové ceremoniály.

Večer temných sil

Sobota 31.10.
Start 14:45

Je tady Halloween a tím pádem večer s jasnou tematikou, spoustou kostýmů, podmanivé hudby i netradičních vůní… „trick or treat“ … jste připraveni?!?

Beauty days

Středy 7.10. a 21.10
Start 19:00

Užijte si chvíli sama pro sebe. Na tělové masky, peelingy, vlasové zábaly a mnoho dalších procedur se můžete těšit během našich Beauty days, které jsou určeny výhradně pro ženy.

Možnost zakoupení vstupu  na našem e -shopu,  nebo na recepci.

Pro vytvoření rezervace je potřeba mít předem zakoupený vstup.
Rezervace přijímáme na recepci Sauna Spot, nebo online