PROGRAM ZÁŘÍ

HERBAL VEČER

Pátek 4.9.
Start od 18:30

Na oblíbený Herbal večer se můžete těšit i v září! Čeká Vás atmosféra nasycená vůní čerstvých bylinek, vykuřovadel a samozřejmě Michalův hodinový ceremoniál, který začíná vždy ve 20.30 hodin.

Možnost zakoupení přednostního vstupu či předchozí rezervace na hodinový ceremoniál na naší recepci.

DIVADELNÍ CEREMONIÁLY

Úterý 8.9.
Start od 18:30

Změna je život – tak proč nevyzkoušet divadelní ceremoniály? Na rozdíl od klasického saunování Vás čekají pestré kostýmy, rozmanité příběhy a okouzlující vůně… zkrátka příjemný relax – ještě váháte? Tak neváhejte a přijďte se pobavit.

SAUNAFEST SE BLÍŽÍ!

Pondělí 14.9.
Start od 18:30

Festival zážitkového saunování SaunaFest opět představí to nejlepší ze světového saunového divadla a jelikož naši saunéři u toho nesmí chybět, přijďte se podívat na jejich generálku a sami zhodnoťte, jak jsou letos připraveni.

AKUSTICKO-METLIČKOVÉ CEREMONIÁLY

Úterý 29.9.
Start od 18:30

Vyzkoušejte naše osobité a takřka soukromé ceremoniály, během nichž v mírněji vyhřáté sauně dopadají na tělo bambusové metličky, které masírují i relaxačně rezonují a tím dopřejí tělu i mysli dokonalé uvolnění.

BEAUTY DAYS

Středy 9.9. a 30.9.
Start od 19:00

V každé z vás se ukrývá královna, která občas potřebuje být hýčkána. Zastavte se a odpočiňte si v rámci našich Beauty days pro ženy. Zažijete spoustu zkrášlovacích procedur, jako například vlasový zábal, obličejovou masku či tělový peeling, během kterých se krásně zrelaxujete… tyto dny nám muži tiše závidí 🙂

Možnost zakoupení vstupu  na našem e -shopu,  na recepci.

Pro vytvoření rezervace je potřeba mít předem zakoupeny vstup.
Rezervace přijímáme na recepci Sauna Spot, nebo na Tel.: 720 030 340