PROGRAM SRPEN

Což takhle dát si grilování ?!?

Pátek 14.8.
Start 18:30

Léto a grilování je osvědčená kombinace, ovšem grilování a saunování, tak to se musí zažít!! Zastavte se v pátek na nejlepší grilovačku v Praze a vyzkoušejte lahůdky připravené v argentinské restauraci La Boca, a to vše samozřejmě doprovázené skvělými ceremoniály.

Týmové ceremoniály

Pondělí 17.8.
Start 18:30

Dva saunéři v jednom týmu v rámci ceremoniálu, to je intenzivní zážitek, který si rozhodně nenechte ujít.

Saunová no – Sauna Spot Cup

Pátek 28.8.
Start 21:00

Voláme všechny příznivce saunování – přijďte nám pomoct rozhodnout o vítězi premiérového klání v rámci nového konceptu SAUNA SPOT CUPU!!

Dva týmy jsou připravené vydat ze sebe to nejlepší a očekávatmůžete jak skvělý slovenský tým, tak nadupaný Sauna Spot tým složený z vašich oblíbených saunérů. Přijďte si užít tento jedinečný večer v roli saunových porotců – dva týmy, jen jeden vítěz, jen jeden pohár.

Slovenský herbal večer

Sobota 29.8.
Start 18:30

Nestíháte páteční saunovou noc? Nezoufejte! V sobotu chystáme oblíbený Herbal večer, tentokrát pod taktovkou našich hostů ze Slovenska. Čekají Vás vůně, techniky a ceremoniály v podání našich blízkých sousedů.

Beauty day

12.8., 19.8., 26.8. vždy středa
Start 19:00

Dámy, ještě jste nestihly vyzkoušet naše nové Beauty days pro ženy? Nové přísady, nové vůně a saunérky Eliška s Helčou, které se Vám postarají o ten nejlepší relax.

Možnost zakoupení vstupu  na našem e -shopu,  na recepci.

Pro vytvoření rezervace je potřeba mít předem zakoupeny vstup.
Rezervace přijímáme na recepci Sauna Spot, nebo na Tel.: 720 030 340