PROGRAM ČERVENEC

7.7. úterý
start 18:30

HERBAL VEČER

Ačkoliv je v červenci příroda již plně rozkvetlá, vůně bylinek a vykuřovadel je prostě neopakovatelná a pokud k nám v rámci Herbal večera zavítáte, určitě budete nadšeni.

Příznivcům i novým zájemcům o netradiční Michalův hodinový ceremoniál vzkazujeme, že začíná ve 20.30 hodin a je možné zakoupení přednostního vstupu či předchozí rezervace na naší recepci.

Rezervace na Tel.: 720 030 340

17.7. pátek
start 18:30

AKUSTICKO – METLIČKOVÉ CEREMONIÁLY

Spojte masáž se saunou!
Ceremoniály v režii Elišky a Helči jsou jedinečným zážitkem pro tělo i mysl. V mírné sauně dopadají na tělo bambusové metličky, které nejen masírují, ale i relaxačně rezonují a tím dopřejí tělu i mysli dokonalé uvolnění.

Rezervace na Tel.: 720 030 340

24.7. pátek
start 18:30

ZMATENÝ VEČER II + GRILOVAČKA

Chcete poznat kreativitu našich saunérů? Potom si jistě poznamenejte do diáře tento den, jelikož je hodláme pořádně prověřit – čekat je budou 2 témata, 3 rekvizity a hodina času. Přijďte se podívat, jak si s tím poradí a jaké ceremoniály pro Vás vykouzlí.

A ještě něco navíc, jako bonus se můžete po delší době těšit na grilovačku s naším hlavním grillmasterem, panem Václavem a jeho dobrotami z restaurace La Boca.

středy
1.7., 15.7. a 22.7.
vždy od 19:00

BEAUTY DAYS

Nový koncept, nové procedury! Přijďte vyzkoušet naše zcela nové Beauty days pro ženy! Máte rády přírodní kosmetiku a saunování? Pak jsou Beauty days pro ženy přesně pro vás! Těšit se můžete na Elišku s Helčou, které si pro vás připravily zcela nové ingredience .

Možnost zakoupení vstupu  na našem e -shopu,  na recepci.

Pro vytvoření rezervace je potřeba mít předem zakoupeny vstup.
Rezervace přijímáme na recepci Sauna Spot, nebo na Tel.: 720 030 340