PROGRAM ČERVEN

11.6. čtvrtek
Start od 19:00

SAUNÉRSKÁ GRILOVAČKA

Přijďte vyzkoušet, jak to umí naši saunéři rozpálit i mimo saunu, a to konkrétně na grilu – už teď ladí formu i menu, kterým Vás určitě okouzlí!!
Gril se rozpálí v 19:00 a dobroty z něho budou k dispozici do 21:00. Celý večer bude doplněn doprovodným programem, a to až do 23:30.

18.6. čtvrtek
Start od 18:30

VYKUŘOVADLA

Vykuřovadla je jedna z mnoha technik, které se využívají během saunových rituálů. V tento den máte jedinečnou možnost se s nimi seznámit blíže:
– pryskyřice, bylinky, kůry či plody – to vše se dá využít k blahodárnému vykuřování. Přijďte zjistit, které vykuřovadlo by mohlo být to nejvhodnější právě pro Vás.

22.6. pondělí
Start od 18:30

HERBAL VEČER

Večer věnovaný bylinkám. Sauna provoněna šalvějí, mátou nebo třeba rozmarýnem. Nejen éterické oleje dokáží v sauně vytvořit příjemnou vůni a naši saunéři s bylinkami dokáží opravdu kouzlit.

24.6. středa
Start od 19:00

Beauty na nečisto

Vaše oblíbená Beauty v novém kabátku. Koncept zůstává stejný masky, pealing, přírodní kosmetika a sauna. To co se mění jsou hlavní protagonistky. Přijďte vyzkoušet Beauty z rukou Elišky a Helči a vyzkoušejte jejich nové kombinace olejů a masek.

Rezervace je možné dělat na tel.: 720030340
na tuto Beauty se vztahuje klasický vstup na 90min nebo 120min

29.6. pondělí
Start od 18:30

AKUSTICKÉ METLIČKY

Helča s Eliškou a  jejich bambusové metličky se již nemohou dočkat, až vám příjemně prokrví záda i nohy. Velice netradiční saunová procedura, která kombinuje saunu a masáž.