Opatření nad rámec provozního řádu

nová opatření nařízená vládou v rámci Covid 19

Nová vládní opatření v souvislosti s COVID – 19 platná od 22.11.2021

Příchod do SAUNA SPOT
 • Prosíme o příchod na recepci v respirátoru. Odložit ho můžete v šatnách.
 • Klient je povinen pro využití služby mít k dispozici potvrzení o prodělání nemoci COVID – 19 ne starším než 180dní či ukončeným očkováním očkování ne dříve jak před 14dny, ve výjimečných případech o negativním PCR testu.
  Vyjímky pro možnost vstupu s platným PCR testem:
  Osoby s negativním PCR testem maximálně 3 dny starým v případě, že se jedná o:

  1. Osoby mladší 18 let
  2. Osoby s lékařským potvrzením o tom, že nemohou podstoupit očkování (nebo záznamem v ISINu
  3. Osoby očkované proti Covid-​19 v případě, že neuplynulo 14 dní od poslední aplikace látky (v případě jednodávkového i dvoudávkového schématu), nebo pokud došlo k podání první dávky v případě dvoudávkového schématu
V prostorách Sauna Spot
 • Dodržování rozestupů mezi sebou 1,5 metru.
 • Dezinfekce je k dispozici v celém Sauna Spot.
 • Pravidelná dezinfekce dotykových míst personálem.
 • Zákaz vstupu osobám s respiračním onemocněním nebo teplotou. Pokud se necítíte dobře, návštěvu u nás prosím odložte (součást provozního řádu).

Kromě společných saun budou otevřeny masáže i privátní sauna s vířivkou Athéna, na které je možno vytvořit rezervace na tel.: 720 030 340 nebo online. Do společných saun rezervace vytvořit nelze.

Dárkové poukazy, vystavené na recepci sauna spot nebo zakoupené na našem e-shopu budou automaticky prodlouženy do konce roku 2021.

Deposit na klubových kartách a permanentky mají platnost automaticky prodlouženou o jeden rok. V případě nejasností nás prosím kontaktujte na info(zavináč)saunaspot.cz