PROGRAM BŘEZEN

3.3. a 31.3. Úterý
Start od 17:45

HERBAL VEČER

Na oblíbený Herbal večer se v dubnu můžete těšit dokonce hned dvakrát! Čeká Vás atmosféra nasycená vůní čerstvých bylinek, vykuřovadel a samozřejmě Michalův hodinový ceremoniál, který začíná vždy ve 20:30 hodin.

Možnost zakoupení přednostního vstupu či předchozí rezervace na hodinový ceremoniál na naší recepci Tel.: 720 030 340

9.3. Pondělí
Start od 17:45

TÝMOVÉ CEREMONIÁLY

Pokud jste příznivci saunových ceremoniálů, máme pro Vás netradiční zážitek. Naši saunéři se totiž rozhodli, že zpestří své ceremoniály spojením svých sil a připravili si pro vás jedinečné týmové ceremoniály, které zkrátka nemůžete nevidět!

17.3. Úterý
Start od 17:45

DIVADELNÍ CEREMONIÁLY

Změna je život – tak proč nevyzkoušet divadelní ceremoniály? Na rozdíl od klasického saunování Vás čekají pestré kostýmy, rozmanité příběhy a okouzlující vůně… zkrátka příjemný relax – ještě váháte? Tak neváhejte a přijďte se pobavit.

24.3. Úterý
Start od 17:45

SaunaFest se blíží

Festival zážitkového saunování SaunaFest opět představí to nejlepší ze světového saunového divadla a jelikož naši saunéři u toho nesmí chybět, přijďte se podívat na jejich generálku a sami zhodnoťte, jak jsou letos připraveni.

11.3., 18.3. a 25.3. vždy Středa
Start od 19:00

BEAUTY DAYS

V každé z vás se ukrývá královna, která občas potřebuje být hýčkána. Zastavte se a odpočiňte si v rámci našich Beauty days pro ženy, během kterých se nejenom krásně zrelaxujete, ale také zažijete spoustu zkrášlovacích procedur, jako například vlasový zábal, obličejovou masku či tělový peeling… tyto dny nám muži tiše závidí.

*Beauty days má omezenou kapacitu. Doporučujeme udělat si rezervaci na recepci Sauna Spot (k vytvoření rezervace je potřeba mít zakoupen poukaz na Beauty days).

12.3., 19.3. a 24.3.
Start od 14:00

OČISTNÉ CEREMONIÁLY

Chcete se rychle a spolehlivě odreagovat a zrelaxovat? Potom vyzkoušejte náš hodinu trvající Očistný ceremoniál a dopřejte si nejdříve úžasný vonný relaxační ceremoniál a poté relaxaci s látkovou maskou a muzikoterapií na naší tiché terase a věřte, že budete jako vyměněni.
Vhodné pro ženy i muže.

* Možnost zakoupení vstupu nebo rezervace na recepci, nebo na tel.: 720 030 340