PROGRAM – LEDEN

6.1. Pondělí
start od 17:45

Novoroční detox

Cukroví, bramborový salát, smažený kapr a spousta vína. To jsou Vánoce a novoroční oslavy. Je na čase svému tělu trošku ulevit a jak lépe to udělat než v sauně na našich speciálních detoxikačních ceremoniálech.

10.1. Pátek
start od 22:00

SAUNOVÁ NOC plná hvězd

Nenechte si ujít vystoupení jedné z největších saunových osobností LAY PANG ONGA, kterého doprovodí nordická mistryně v saunových ceremoniálech HALLDÓRA SOLVEIG VALGARDSDOTTIR a dánský mistr CRISTIAN HEMDRUP REBEDEU. O doprovodný program se postarají naši domácí saunéři.

*z důvodů saunové noci bude běžný provoz saun do 21:30 hod, poté bude vstup možný pouze s platnou vstupenkou na saunovou noc.

21.1. Úterý
start od 17:45

Herbal večer

Sauna provoněná bylinkami a vykuřovadly, tak to je herbal večer. Nebude chybět ani Michalův hodinový ceremoniál, kde si každý z vás může vyzkoušet, jak vytrvalý je saunař.

Možnost zakoupení přednostního vstupu či předchozí rezervace na hodinový ceremoniál, který začíná ve 20:30 hod,  na naší recepci.

24.1. Pátek
start od 17:45

Týmové ceremoniály

Saunéři se rozhodli, že vám dopřejí dvojnásobné množství tepla a zábavy. Spojili své síly a vytvořili ceremoniály, na kterých budete mít možnost zjistit, jak jim to všem spolu ladí.

Středy 8.1., 15.1., 22.1., 29.1.
start od 19:00

Beauty day

Dopřejte si dárek sama sobě a vyzkoušejte náš oblíbený Beauty day pouze pro ženy. Hýčkání si totiž zaslouží každá z nás a v lednu dvojnásob. Odpočiňte si od povánočního šílenství a dejte odpočinout své pleti, vlasům, tělu i duši.

9.1., 13.1., 23.1., 27.1.
vždy od 14:00

Očistné ceremoniály

Máte rádi saunu, ale občas byste uvítali trošku změnu či rozptýlení? Vyzkoušejte náš Očistný ceremoniál s Ivetkou. Hodinka naplněná relaxací v sauně v podobě speciálního, skoro až meditačního ceremoniálu, s peelingem a odpočinkem za doprovodu muzikoterapie.