Cítíte se unavení a rozlámaní? Vyzkoušejte aromaterapeutickou masáž!

Již staří římané znali a pravidelně si dopřávali aromaterapeutické masáže. Proč? Účinky masáže jsou dosud málo doceněné. A přitom je to jeden z nejúčinnějších prostředků, jak se okamžitě zbavit následků stresu i celodenního sezení u počítače. Je to takový malý restart pro Vaše tělo i mysl.

A vy si zasloužíte odpočinek. Tak neváhejte a přijďte k nám. Naši maséři jsou tu pro vás každý den od 10 do 22 hodin včetně víkendů i svátků.

Co Vás čeká? 

Naše Aromaterapeutická masáž je vždy uzpůsobena “na tělo” klientovi. Od výběru aroma olejů až po využití masážních technik. Co to znamená? Kombinujeme klasickou regenerační masáž s prvky dalších účinných léčebných technik –  reflexní terapie, baňkování, práce se spoušťovými body. To vše tak, aby byla terapie přesně na míru Vašim momentálním potřebám! Propojení účinků hmatů maséra, vůně a hojivé či posilující síly bylinek v olejích je účinná terapie pro celé Vaše tělo i mysl. 

Jdete na masáž poprvé? 

Chystáte se vyzkoušet masáž a nevíte, zda je pro vás vhodná? Neváhejte zavolat recepci Sauna Spot 720 030 340. Ale sepsali jsme pro vás pár rad, které vám pomohou rozhodnout se, jakou proceduru zvolit, kdy na masáž přijít a další. 

Časté dotazy:

1)Mám se na masáž nějak připravit? 

Nemusíte. Můžete přijít rovnou z práce. Na recepci dostanete prostěradlo i ručník, v šatně máte možnost se osprchovat a pokud máte rádi sauny, doporučujeme před masáží zajít na chvilku do sauny. Sauna nastartuje uvolnění svalů a masáž tak bude mít hlubší účinek. Po masáži vám masér nabídne sklenku vody, můžete si ještě odpočinout v naší odpočívárně a nechat doznít účinky masáže. 

2) Kdy na masáž nechodit? 

Jsou situace, kdy vaše tělo není zdravotně v pořádku a tyto potíže mohou být důvodem, kdy je masáž nevhodná. Které to jsou? 

Obecně platí, že masáž by měly podstupovat jen osoby, které netrpí žádným akutním onemocněním či infekcí. Chodíte na masáže pravidelně a postihla vás chřipka? Na jeden či dva týdny masáž odložte. Vašemu tělu tím prospěje, pokud naopak navštívíte svého maséra až po nemoci a při plném zdraví, tím svou imunitu posílíte a budete se cítit lépe. Masáže se neprovádí v případě následujících onemocnění a stavů:

  • při akutních zánětech
  • při nachlazení, chřipce a horečnatých onemocněních
  • během onemocnění, způsobující závažné krvácení (např. při leukémii)
  • při poranění břišní dutiny
  • při selhání životně důležitých orgánů
  • po těžkém jídle
  • pod vlivem alkoholu či drog

Při problémech s krevním tlakem, při epilepsii nebo cukrovce svůj zdravotní stav konzultujte se svým lékařem a na vhodnost či nevhodnost masáží se zeptejte. U těchto chorob je třeba situaci vyhodnocovat individuálně v závislosti na konkrétním stavu pacienta a tomu přizpůsobit i podobu masáže.

3) Mohu si vybrat, které části těla budeme masírovat? 

Ano, před masáží s vámi masér při krátké konzultaci probere vaše momentální potřeby a podle toho masáž uzpůsobí vám na míru. Neváhejte svěřit se masérovi, kde vás trápí napětí, bolesti, jak se cítíte. Naši maséři jsou profesionálové, dovedou vám poradit a pomoci. 

Tak neváhejte a objednejte se na masáž pohodlně online nebo zavolejte na recepci Sauna spotu. Zasloužíte si odpočinek!. 

Budeme se na Vás těšit, 

Váš tým masérů ze Saunaspot Dvorce