Sportujete a trápí vás únava a bolesti svalů? Vyřeší to masáž!

Nedaří se vám držet se hesla “sportem ke zdraví” a někde to bolí. Dáváte se dohromady po úraze, jste unaveni po závodech či tréninku. Pak neváhejte a vyzkoušejte naši Sportovní masáž. Stejně tak vám velmi pomůže, pokud trpíte bolestmi či napětím zad či nohou z častého sezení při počítači nebo naopak máte zaměstnání, kde celý den stojíte.

Co umíme?

Odstraníme svalové bolesti způsobené úrazem, dlouhodobým přetěžováním a namáháním, prochlazením nebo sedavým zaměstnáním. Zbavíme vás bolestí hlavy způsobených ztuhlou šíjí. Jako doplněk k masáží je ideální doplněk baňkování. 

Jak to probíhá?

Masér s vámi před masáží při krátké konzultaci probere Vaše momentální potřeby. Neváhejte se svěřit, co vás trápí, jaký sport děláte. Masér tak připraví masáž Vám přímo na míru. Sportovní masáž je oproti relaxační aromaterapeutické masáži více dynamická, používají se techniky, které výrazně podpoří prokrvení svalů, pro uvolnění fascií využíváme během sportovní masáže i baňkování. Součástí naší sportovní masáže je i využití podpůrných bylinkových emulzí a magnéziového oleje, které urychlí hojení svalů. 

Tak neváhejte a objednejte se ještě dnes. Protože správná regenerace urychlí vaši cestu k vysněnému cíli. 

Těšíme se na Vás,

Vaši maséři