Akusticko – metličkový ceremoniál

Jeden z našich netradičních ceremoniálů
Kombinace ceremoniálu, relaxace a jemné masáže

Pokud v sauně rádi relaxujete a přitom máte v oblibě i nové věci, je toto přesně pro vás.  Velice klidný, ale zato intenzivní prožitek přináší ceremoniál s akustickou rezonanční masáží.

Akusticko metličkový ceremoniál

  • vychází z litevské banji, kde jsou bambusové akustické metličky součástí klasické metličkové procedury. My jsme tento prvek vypůjčili a pro vás ho uzpůsobili jako samostatnou proceduru v kombinaci s muzikoterapií a aromaterapií.
  • V průběhu ceremoniálu vás saunéři/ky postupně každého zvlášť „promasírují“ za pomocí akustických bambusových metliček. Věnují se celému tělu s potřebnou intenzitou a sílou. Rezonance dřeva dokáže proniknout až dva centimetry do hloubky a uvolnit ztuhlé svalstvo a v kombinaci s horkem v sauně dopřejeme vašemu tělu nezapomenutelný zážitek.

Aromaterapie

Terapie využívající éterické oleje a další vonné složky za účelem změny mysli, nálady, procesu poznávání nebo zdraví. Éterické oleje se získávají ze silic rostlin, které vyvolávají u živých organismů vedle vjemu vůně a chuti také důležitou biologickou aktivitu.

Muzikoterapie

Nejstarší zmínky o spojení hudby a medicíny pocházejí ze Starého zákona, kde je popisováno, jak David léčil hrou na harfu deprese krále Saula.  Muzikoterapie využívá střídání tónů, zvuků a ticha či různých rytmů k ovlivňování našeho organismu, a to jak fyzicky, tak duševně.

Co bych měl vědět:

  • ceremoniál trvá cca 20 min v sauně s teplotou kolem 65C
  • ceremoniál má omezenou kapacitu max. 6 osob a v průběhu večera proběhnou celkem 3 ceremoniály
  • cena ceremoniálu je 150,-
  • doporučujeme udělat rezervaci předem na recepci Sauna Spot