PROGRAM ZÁŘÍ

Úterý 3.9.
start 18:30

Mistrovství světa se blíží

Mistrovství světa v saunových ceremoniálech se blíží a naši zástupci Eliška s Michalem se pečlivě připravují. Přijďte se podívat na soutěžní  singl a teamové ceremoniály s kterými nás budou reprezentovat.

Pondělí 9.9.
Strat 18:30

Smoke ceremoniály

Zažíváte rádi něco nového, netradičního? Přijďte vyzkoušet smoke ceremoniály. Sauna bude provoněna vykuřovadly s vůní cedrového dřeva, palosanta, vetiveru a mnoho dalších. Prožijete netradiční zážitek plný nevšedních vůní.

Středa 18.9.
Start 17:00 a 19:30

Očistný ceremoniál

Dopřejte pokožce rozmazlování  čistě přírodními maskami a peelingy a svou duši zrelaxujte  muzikoterapií.

Saunový ceremoniál, voňavý peeling a odpočinek za zvuku příjemných tónů vás nastartuje  pro nadcházející podzim. Zaručujeme vám neobyčejný zážitek s dokonalým odpočinkem.

Kapacita ceremoniálu bude omezena, doporučujeme udělat rezervaci na recepci Sauna Spot Tel.: 720 030 340

Středy 11.9. a 25.9.
Start 19:00

Beauty day

Rádi bychom, aby se každá žena cítila krásná a žádoucí, a proto pokračujeme i v tomto měsíci s organizováním oblíbených Beauty days. Pokud jste ještě nebyly zasvěceny, přijďte okusit naše kosmetické procedury (peeling, vlasová a tělová maska) spojené se saunováním. Beauty day vás určitě nezklame.
Kapacita ceremoniálu bude omezena, doporučujeme udělat rezervaci na recepci Sauna Spot Tel.: 720 030 340

Čtvrtek 29.9.
Strat 18:30

Herbal Večer

Oblíbili jste si Michalův celovečerní ceremoniál? Přijďte se s ním rozloučit. V sezóně, v rámci herbal večerů, budou  probíhat „pouze“ hodinové ceremoniály. Váš oblíbený se vrátí opět až v rámci letní sezóny…..
Od září možnost rezervovat si Michalův ceremonál na recepci Sauna Spot Tel.: 720 030 340.