Program Prosinec 2018

6.12.2018 čtvrtek

Čertovská jízda

6.12. se Sauna Spotem prožene „Čertovský rej“. Mikuláš s andělem se věnují dětem, ale čertům se víc líbí v teple a kde jinde je v Praze tepleji, než-li v Sauna Spotu – tak se přijďte trošku bát, první čertovský ceremoniál začíná v 17:45h a jistě se dočkáme i pekelného peelingu.

12.12., 19.12. a 26.12.  2018 středy

Beauty Day

Další stálice našeho programu. I tento měsíc si Ivetka nachystala celkem 3x 2,5 hodinky hýčkání. Připravila pro Vás pleťovou masku, olejový zábal na vlasy, nebo jogurtovo-medovou masku na celé tělo. Rezervujte si včas své místečko, kapacita je omezena.

10.12. v pondělí
25.12. v úterý

HERBAL večer

Pro všechny milovníky bylinek opět připravujeme Herbal večer, který je skutečně jedinečným zážitkem pro tělo i mysl, což už jistě mnozí víte. Pro méně znalé upřesňujeme, že se jedná především o večer plný relaxace, kdy v rámci netradičních ceremoniálů střídají éterické oleje čerstvé bylinky. Můžete si například vyzkoušet finský hodinový ceremoniál, který vás přiměje překonat své limity a současně vám poskytne maximum uvolnění. V rámci večera proběhne i čistě bylinkový peeling a další relaxační ceremoniály, které díky využití čerstvých bylinek, vykuřovadel a metliček dostanou vaše tělo do dokonalé rovnováhy.