MAMA day

Dny krásy v Sauna Spotu s hlídáním dětí v Chaloupce

Jsi maminou na plný úvazek?

Nebo prostě jen potřebuješ relax?

Tak to jsi tu správně.

Připravili jsme pro tebe možnost relaxace a odpočinku.

V příjemném prostředí Sauna Spotu Dvorce dopřeješ odpočinek  tělu a relaxaci mysli. Balíček obsahuje originální kosmetické procedury, saunování a saunovací ceremoniály. V rámci balíčku je pro děti zajištěno hlídání pod dohledem zkušených „hlídaček“ J v dětské herně Chaloupka.

Na co se můžete těšit?

Pro tebe je připraven následující program:

  • Vlasový olejový zábal

Proč olejový zábal? Olej vlasům dodá nejen lesk, ale vlasy ozdraví, dodá vitalitu  a navíc vlasům ochranou masku před jejich vysoušením v sauně. Navíc teplo saun se zaslouží o mnohem větší účinek olejového zábalu na Vaše vlasy.

  • Tělový peeling se saunovým ceremoniálem

Tělový peeling v sauně? Proč ne? Odstraní Vám odumřelé kožní buňky, stimuluje prokrvení a čistí póry! Zároveň olej v peelingu má silné hydratační, zklidňující a regenerační účinky. A k tomu saunový ceremoniál pro klid mysli…..

  • Příprava jílové pleťové masky, její aplikace a relax s maskou

Chcete zažít zázrak? Zpomalit přirozený proces stárnutí pokožky a zároveň pomoci kůži vyléčit akné případně jiné nemoci kůže?  Pomůže jílová maska, kterou si  umícháte sobě na míru….

Jíly mají vysoký obsah živin, které působí ozdravně a odvádí z těla toxiny. Smíchání s vodou zvětší svoje částice a nasají do nich škodliviny a toxiny. V kombinaci s květovou vodou umí jílová maska s pletí hotové zázraky! Jíl šetrně čistí pleť do hloubky, uvolní ucpané a rozšířené póry, odstraní přebytečnou mastnotu, přirozeně reguluje nadbytečnou a nezdravou aktivitu mazových žláz pokožky.

  • Zvláčňující výživná tělová maska se saunovým ceremoniálem

BEAUTY program zakončíte aplikací tělové masky v sauně, která pokožku zklidní, vyživí a hydratuje. A samozřejmě nesmíme zapomenout na zklidnění mysli při závěrečném saunovém ceremoniálu.

A co hlavně?

V průběhu celé akce bude postaráno o vaše nejmenší v úžasné dětské herně Chaloupka.

Co je Chaloupka? Je to místo, kde se setkávají maminky a tráví svůj  volný čas. Je tu připraveno příjemné posezení u kávy či domácího čaje, tradiční domácí dorty a především je to místo, kde je připravena velká herna pro děti, kde si  mohou pohrát se svými vrstevníky nebo v případě potřeby pod dohledem zkušené tety.

Kdy ?

  1. 10. 2018 ve 12. 30 hod

Kde?

Ty si budeš užívat v Sauna Spotu Dvorce, Podolské nábřeží 1110, Praha 4 https://www.saunaspot.cz/

TRAM: zastávka Dvorce, spoje č. 231721
BUS: zastávka Dvorce, spoj č. 124, 118

Děti budou v Chaloupce, v dětské herně s kavárnou, Antala Staška 16, Praha 4, http://chaloupkaherna.cz/

Tel: 775661411

BUS: zastávka Dvorce, spoj č. 124, 118

Jak to bude probíhat?

Ve 12.30 hod předáš své děcko do rukou Báry a Adélky v Chaloupce

Do 13.00 hod tě budeme čekat v Sauna Spotu, kde pro tebe bude připraven ručník, prostěradlo a pošleme tě za naší Ivetkou, která tě bude provázet Beauty dnem

V 16.00 hod na tebe bude čekat tvé spokojené a natěšené mimčo

Aby jsi se cítili opravdu exklusivně, akce probíhat v omezeném počtu účastnic, proto ti doporučujeme s dostatečným časovým předstihem zajistit si rezervaci na tel: 720030340  elektronicky pomocí  – REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

případně osobně  na recepci Sauna Spotu či přímo v Chaloupce.

Máš nějaký dotaz. Chybí ti informace? Kontaktuj Báru na tel. 775661411, která Ti určitě poradí.

Cena 590 Kč

  • je konečná cena celého balíčku vč. hlídání dětí, vstupu do saun, procedur