Jedinečný HERBAL večer

Bylinky, bylinky a zase ty bylinky. Kouzlo a síla čistých bylin ve spojení se saunou.

Co vás čeká

Unikátní saunový zážitek, během kterého naši saunéři vymění éterické oleje, které se běžně používají, za různé maceráty, výluhy a čerstvé i sušené bylinky.

Během večera se můžete setkat s netradičními ceremoniály s použitím vykuřovadel „smoke rituály“, peelingy nebo metličkami. Díky tomu ceremoniály dostávají úplně jiný rozměr, jsou především relaxační a dost často delší než obvykle.

Speciality tohoto večera:

Hodinový severský ceremoniál

Metličkový, bezkontaktní ceremoniál, který má původ na severu. Je to tradiční ceremoniál, který probíhá převážně v Norsku a Finsku.

Ceremoniál má velice neobvyklou dobu trvání, přes jednu hodinu. To ale neznamená, že sedíte v kuse jednu hodinu v sauně, to určitě ne. V průběhu ceremoniálu probíhá několik různých způsobů ochlazení a samozřejmě můžete kdykoli saunu opustit  nebo se naopak během jednotlivých kol k ceremoniálu přidat.

Během této hodiny se také dozvíte mnoho o saunování, jeho vlivu na nás organismus, o správném ochlazování a dýchání během sauny a mnoho dalších zajímavostí, které saunování doprovází.

Celovečerní ceremoniál

Procedura, která volně vychází z našich hodinových ceremoniálu, jenž jsou nedílnou součástí herbal večerů, přináší komplexní zážitek v podobě kontaktního i bezkontaktního meltičkování, čerstvých bylinek, medového i solného peelingu, muzikoterapie a vykuřovadel.
To vše za doprovodu našich zkušených saunových mistrů.

Nemusíte se bát, že vás na celý večer zavřeme do sauny, ceremoniál bude probíhat jak v sauně, tak veknu na terase. Teplota v sauně bude během ceremoniálu snížena na 75°C

Nově možnost zakoupení vstupu na hodinový ceremoniál.
Co to znamená?

  • Přednostní vstup na hodinový ceremoniál po celou dobu jeho trvání.
  • Vstup do saun již od 20:00 s možností zůstat až do konce tedy 23:00
  • cena vstupu 650,-
  • možnost si rezervovat místo předem na recepci Sauna Spot Tel.: 720 030 340