SAUNA SPOT Dvorce

Do Podolí do sauny! Historické saunové centrum Dvorce, které fungovalo na stávajícím místě již od roku 1978, prošlo zásluhou party nadšenců rozsáhlou rekonstrukcí, při které jsme nešli cestou lesklého luxusu, ale přírodních hrubých materiálů a to i v interiéru. Opět se tak nabízí jedinečná možnost saunování přímo na břehu Vltavy takřka v centru Prahy.

Kdo jsme my?

Saunování milujeme. Máme rádi i historii a v momentě, kdy jsme narazili na chátrající sauny v Podolí, jsme věděli, že tady jsme doma. Rozhodli jsme se vrátit saunám v Podolí zašlý lesk a slávu. Víme, že saunování nabízí potřebnou relaxaci a odpočinek, který je k životu nezbytný.

Sauny, sauny, sauny

Najdete u nás 4 finské sauny s rozdílnou teplotou a vlhkostí. Sauny jsou pojmenovány podle řeckých bohů – Niké, Héra, Hebé a Theia. Niké, která je naším šperkem a uchvátí vás prosklenou stěnou, ze které je unikátní výhled na řeku se zeleným břehem, na Zlíchov i Pražský Semmering. Po návštěvě sauny se můžete ochladit v jednom ze dvou ochlazovacích bazénků.

Kromě saun si můžete odpočinout v 5 relaxačních zónách, z nichž dvě jsou venkovní. Největší relaxační zóna se nachází v patře a díky prosklené stěně můžete sledovat plynoucí Vltavu a její okolí. Místo k odpočinku zcela jistě najdete i na jednom ze dvou saunových barů, ve kterých si můžete objednat osvěžující nápoje či drobnou svačinku.

_dsc0359   _dsc0413

Prvotřídní servis

K návštěvě saun se nemusíte dlouho balit, při vstupu do saunového centra Vám totiž zdarma zapůjčíme prostěradlo a osušku a Vaše relaxace může začít. Pro pravidelné návštěvníky máme navíc připraveno výhodné vstupné v podobě permanentek. Od června si můžete při saunování užít sportovních či relaxačních masáží nebo speciálních ceremoniálů od uznávaných mistrů.

Jak se k nám dostanete

Sauna Spot Dvorce se nachází přímo na zastávce Dvorce, kde staví tramvaje č. 2, 3, 17, 21 autobusová linka č. 124. Díky této skvělé lokalitě, se k nám městskou hromadnou dopravou dostanete, nejen z centra Prahy, za pár minut. Pokud k nám přijedete vlastním autem, můžete zaparkovat v ulici Podolské nábřeží nebo využít soukromé parkoviště v ulici Jeremenkova, naproti Saunaspotu (křižovatka ulice Podolské nábřeží a Jeremenkova).

Návštěvu saun můžete spojit i s vyjížďkou na kole. Kolem saun totiž vede Modřanská stezka. Anebo si jednoduše udělat krásnou procházku podél Vltavy.
Přijďte se přesvědčit na vlastní oči i kůži. Máme otevřeno každý všední den od 11 do 23 hod a v sobotu a neděli dokonce už od 10 hodin. Takže nezaspěte a navštivte nás v Sauna Spot Dvorce!

Jsme už celí žhaví a čekáme na Vás!
Tým Sauna Spot Dvorce