MASÁŽE a MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ

Naši maséři a masérky jsou tu pro Vás 7 dní v týdnu vždy od 10 do 22 hodin.

Objednat se můžete telefonicky na recepci 720 030 340 nebo přímo v Sauna Spotu na recepci či na baru.

Máte-li dotazy ohledně masáží nebo potřebujete konzultaci volejte Katku Fadljevičovou 704 127 097.

Relaxační masáže
Manuální lymfodrenáž

MANUÁLNÍ LIFTING OBLIČEJE

NOVINKA SEZÓNY 2019/2020

aneb o pár let mladší bez injekcí a operací

Svými jemnými tahy, skvělou technikou s regeneračním vlivem na pokožku a přímo na váš vzhled je Manuální lifting obličeje jedním z prvků anti-age faceliftingu.

Zpomaluje proces stárnutí, vzniku vrásek, zvyšuje pružnost pokožky a snižuje napětí v obličeji.

Svalová tkáň v obličeji se s věkem oslabuje, kolem úst, očí a na čele se objevují jemné vrásky. Manuální lifting obličeje pomáhá oddálit proces stárnutí, neboť zlepšuje krevní oběh a pružnost svalů. Klientky se po masáži cítí skvěle a září zdravím. Viditelné výsledky sama uvidíte již po první proceduře!

více informací zde….

SAUNA SPOT DETOX

NOVINKA SEZÓNY 2019/2020

O co jde? Naše vlastní unikátní procedura – zbaví účinně a viditelně pomerančové kůže, dodá vašemu tělu potřebnou regeneraci.

Proč je tak účinná? Na základě naší praxe jsme propojili techniky uvolňující fascie a techniky práce s lymfatickým systémem. V těle tak dojde k výraznému nastartování samočistícího procesu, uvolněním fascií dojde k podpoře odstranění tukových zplodin z podkoží a fascie.

Účinek? Úsměv na tváři ženy – postupné odstranění pomerančové kůže.  Na druhé straně dochází k výraznému urychlení regenerace a lepší funkci fascií a tím i svalů. To ocení především náruživý sportovci.

Chci vědět více…..

AROMA-TERAPEUTICKÁ MASÁŽ

pro dokonalý restart

Potřebujete pauzu? Nabrat novou energii a odpočinout si od stresu každodenního života? Pak je pro vás tahle masáž ta pravá. Tělo a mysl musí být v rovnováze. S námi zase chytíte svůj balanc. Sauna Spot je celostní masáž uzpůsobena “na tělo” klientovi.

Co to znamená? Kombinujeme klasickou masáž s prvky dalších účinných léčebných technik –  reflexní terapie, thajská tlaková masáž, pasivní strečink, práce s energií Reiki, spoušťovými body a další. To vše tak, aby byla terapie přesně na míru vašim momentálním potřebám!

SPORTOVNÍ / ZDRAVOTNÍ MASÁŽ

pomůžeme od bolesti

Nedaří se vám držet se hesla “sportem ke zdraví” a někde to bolí. Dáváte se dohromady po úraze, jste unaveni po závodech či tréninku. Pak je tato masáž právě pro Vás. Stejně tak vám velmi pomůže, pokud trpíte z častého sezení při počítači nebo naopak máte zaměstnání, kde celý den stojíte.

Co umíme? Odstraníme bolesti způsobené dlouhodobým přetěžováním a namáháním, prochlazením nebo sedavým zaměstnáním. Zbavíme vás bolestí hlavy způsobených ztuhlou šíjí. Pokud máte problémy dlouhodobé, můžete  využít i našich návazných terapeutických služeb. Více najdete na www.nopills.cz. Věřte, že i “tenisový a golfový loket”, ITB syndrom a další dnešní časté problémy, mají řešení!

MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ

pro krásné a zdravé tělo

Pro koho je vhodná? Pro vás, kteří jste často nemocní, ospalí, unavení či oteklí. Trápí vás celulitida, křečové žíly, alergie, ekzémy nebo máte oslabenou imunitu. Velmi vhodná je i pro sportovce pro urychlení regenerace a odkyselení organismu.

Jak to funguje? Míza v těle přenáší živiny a minerály, které jsou důležité, aby fungovalo. Manuální lymfodrenáž otevře kohoutky s mízou. A co je nejlepší? Výsledky této jemné masáže bez oleje ucítíte, ještě než opustíte naše centrum! Lehké nožky bez otoků a zvýšení energie. Pokud s lymfodrenáží začínáte, naši terapeuti vám poradí i jak se o sebe starat doma.

Jak často je lymfodrenáž nutná? 

V začátku doporučujeme kůru 8 -10 návštěv. Pro tyto účely můžete využít naší permanentky. Dále stačí 1 za měsíc lymfodrenáž jako součást pravidelné péče o sebe nebo v případě problému. Pro odbornou konzultaci volejte Katce Fadljevičové 704 127 097.

Naši maséři

Kateřina Fadljevičová

Vedoucí masérů. Masérka/Terapeutka/Pohybová koučka

Marek Singer

Masér

Důležitá je pro nás Vaše spokojenost! 

 • Naše maséry pravidelně školíme. Používáme nejnovější masážní a terapeutické postupy. Masáže doplňujeme například baňkováním, fasciální terapií a dalším
 • Pro věrné klienty máme cenově výhodné permanentky k zakoupení na našem e-shopu
 • K masážím používáme top BIO rostlinné a éterické oleje Schupp a Pino
 • Garantem a provozovatelem masážních služeb je Kateřina Fadljevičová, zakladatelka programu celostní péče www.Nopills.cz
 • Pro dotazy a konzultace volejte Katku na 704 127 097

Ceník masáží

SAUNA SPOT MASÁŽ NA MÍRU

 • 30 minut
  650 Kč
 • 60 minut
  1150 Kč
 • 90 minut
  1500 Kč

SPORTOVNÍ/ZDRAVOTNÍ MASÁŽ

 • 30 minut
  650 Kč
 • 60 minut
  1150 Kč

LYMFODRENÁŽ

 • 60 minut
  1150 Kč
 • 90 minut
  1500 Kč
 • Relaxační masáže
  Permanentka na masáže a lymfodrenáž – 10 x 60 minut
  9 000 Kč
  Věrnost se vyplácí

Návazné služby FYZIO PÉČE

Vraťte se ke svému přirozenému zdraví! Pokud Vás trápí dlouhodobé problémy s pohybovým aparátem, můžete využít návazných fyzio služeb našeho partnera – program celostní péče a zdraví Nopills.cz.