Jedinečný HERBAL večer

Bylinky, bylinky a zase ty bylinky. Kouzlo a síla čistých bylin ve spojení se saunou.

Co vás čeká

Unikátní saunový zážitek, během kterého naši saunéři vymění éterické oleje, které se běžně používají, za různé maceráty, výluhy a čerstvé i sušené bylinky.

Během večera se můžete setkat s netradičními ceremoniály s použitím vykuřovadel „smoke rituály“, peelingy nebo metličkami. Díky tomu ceremoniály dostávají úplně jiný rozměr, jsou především relaxační a dost často delší než obvykle.

Specialita tohoto večera:

Hodinový severský ceremoniál

Metličkový, bezkontaktní ceremoniál, který má původ na severu. Je to tradiční ceremoniál, který probíhá převážně v Norsku a Finsku.

Ceremoniál má velice neobvyklou dobu trvání, přes jednu hodinu. To ale neznamená, že sedíte v kuse jednu hodinu v sauně, to určitě ne. V průběhu ceremoniálu probíhá několik různých způsobů ochlazení a samozřejmě můžete kdykoli saunu opustit  nebo se naopak během jednotlivých kol k ceremoniálu přidat.

Během této hodiny se také dozvíte mnoho o saunování, jeho vlivu na nás organismus, o správném ochlazování a dýchání během sauny a mnoho dalších zajímavostí, které saunování doprovází.